Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada,Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada Nespresso ®

199 

Katalogové číslo: 711347732942 Kategorie:
Značka: Sealpod

Popis

Sada pro dokonalé vyčištění vašeho Nespresso ® kávovaru. Odvápňovací prášek (150 g) – Odvápnění je klíčem k optimálnímu výkonu kávovaru! Po určité době používání vašeho přístroje se na topných tělesech a hadičkách usazuje minerální kámen, který zabraňuje správnému proplachování vody při optimálním tlaku a teplotě, což může mít za následek nedostatečně extrahovanou kávu se slabší chutí. Sealpod Descaling Powder vše důkladně propláchne, jeho účinek trvá déle než při použití octu a nezanechává nepříjemný zápach a pachuť, která ovlivňuje aroma a chuť vašeho šálku kávy. Čisticí kapsle ( 2 kapsle v balení) – Věděli jste, že váš kávovar je živnou půdou pro bakterie a další nečistoty? Čistící kapsle pomůže odstranit veškerý zbytkový olej a nečistoty, aby byl váš šálek kávy hygieničtější a chutnější. Jaký je rozdíl mezi čištěním a odvápněním? Čisticí kapsle čistí přední část vašeho přístroje a odstraňuje starý kávový olej a bakterie ze spařovací komory. x Odvápňovací prášek působí na zadní část a topné těleso vašeho přístroje a pomáhá vám udžet optimální teplotu a tlak vody. Obsah balení: Odvápňovací prášek (150 g) Čisticí kapsle ( 2 kapsle v balení)

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada,Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada Nespresso ®

Cena za Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada,Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada Nespresso ® je 199 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada,Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada Nespresso ® dozvědět více informací?

Ano můžete. Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada,Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada Nespresso ® – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 711347732942.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Kapsle do kávovaru - V naší kategorii kapslí do kávovaru najdete široký výběr chutí, které vám dodají energii a potěší vaše chuťové buňky. Ušetříte si tak čas a připravíte si skvělou kávu jednoduše a rychle. Vyberte si ze široké škály značek a druhů kapslí a užijte si dokonalou kávovou zážitek. Podobné produkty: Kapsle Sealpod pro DolceGusto 1x,Kapsle Sealpod pro Dolce Gusto, Espresso v kapsli Brazílie – Ponto Alegre 20 ks, Espresso v kapsli Brazílie – Ponto Alegre 30 ks, Espresso v kapsli Brazílie Ponto Alegre 40 ks