Keňa AA Nakuru Mutungat – Micro Lot, 250g

325 

Katalogové číslo: 17210250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Keňská káva patří k nejlepším na světě. Mívá bohaté tělo, vysokou kyselinku, intenzivní chuť a lahodné aroma. Ano, přesně takový je mikrolot Keňa AA Nakuru Mutunugat z oblasti sopek a jezer. Chutná po rybízu, meruňkách, třešních a hroznech, najdete v něm i šťavnaté granátové jablko. Vyrostl na plantáži obhospodařované Kibirigwi Farmers Cooperative Society, takže dostal nejen špičkovou péči, ale i vlastní rodokmen.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Keňa AA Nakuru Mutungat – Micro Lot, 250g

Cena za Keňa AA Nakuru Mutungat – Micro Lot, 250g je 325 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Keňa AA Nakuru Mutungat – Micro Lot, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. Keňa AA Nakuru Mutungat – Micro Lot, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17210250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Mikroloty - Podobné produkty: NIKARAGUA WASHED SHG EP LAS CAMPANILLAS – zrnková káva, 1000g, NIKARAGUA WASHED SHG EP LAS CAMPANILLAS – zrnková káva, 100g, INDIA ARABICA PLANTATION AA LITTLE FLOWER – Micro Lot, 250g, BRAZIL NATURAL ARABICA CERRADO NY2/3 – Micro Lot, 50g