KEŇA KAINAMUI AA – Micro Lot, 50g

97 

Katalogové číslo: 12160050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Více než tři čtvrtiny keňské kávy pěstují drobní farmáři. Právě proto je sklizeň každé plantáže jedinečná. Příznivci unikátních chutí a speciálních vůní si mohou vybírat. V případě arabiky z farmy Kainamui se jim dostane kávy s plným tělem, velmi příjemnou citrusovou kyselinkou a něžným čokoládovým závěrem. Mikrolot z úpatí Mount Kenya patří k nejpopulárnějším kávám této nádherné africké země.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KEŇA KAINAMUI AA – Micro Lot, 50g

Cena za KEŇA KAINAMUI AA – Micro Lot, 50g je 97 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KEŇA KAINAMUI AA – Micro Lot, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. KEŇA KAINAMUI AA – Micro Lot, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12160050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: ETHIOPIA SIDAMOO MOCHA – zrnková káva, 250g, RWANDA FULLY WASHED MUHONDO – zrnková káva, 50g, MEXICO ALTURA zrnková káva , 500g, NIKARAGUA SHG ROYAL MOMOTOMBO, 50g