Kinto Active termoska béžová 600 ml

1 199 

Katalogové číslo: 5206 Kategorie:
Značka: Kinto

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kinto Active termoska béžová 600 ml

Cena za Kinto Active termoska béžová 600 ml je 1199 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Kinto Active termoska béžová 600 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Kinto Active termoska béžová 600 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5206.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Cestovní lahve na vodu - Vydejte se na cesty s našimi praktickými cestovními lahvemi na vodu a užijte si svůj oblíbený nápoj kdykoliv a kdekoliv bez zbytečného plýtvání plastovými lahvemi. Podobné produkty: MiiR Narrow Mouth Bottle White 680 ml, Kinto Day Off termoska modrá 500 ml, Kinto Day Off termoska zelená 500 ml, Asobu Urban Water Bottle 460 ml tyrkysová