KOLUMBIE HUILA WOMEN´S COFFEE PROJECT – Micro Lot, 250g

300 

Katalogové číslo: 12070250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Na jihozápadě Kolumbie, v sopečné půdě vysokých hor, dozrává káva. Na tom by nebylo nic zvláštního. Červené bobule v sobě ovšem ukrývají zrnka jedinečných chutí a vůní. Taková nerostou nikde jinde na světě. Proto patří mikrolot z oblasti Huila k nejvyhledávanějším. Stojí za ním ženy z 21 farem, které díky našim mlsným jazýčkům pošlou své děti do škol a zajistí jim služby lékaře.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KOLUMBIE HUILA WOMEN´S COFFEE PROJECT – Micro Lot, 250g

Cena za KOLUMBIE HUILA WOMEN´S COFFEE PROJECT – Micro Lot, 250g je 300 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KOLUMBIE HUILA WOMEN´S COFFEE PROJECT – Micro Lot, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. KOLUMBIE HUILA WOMEN´S COFFEE PROJECT – Micro Lot, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12070250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva přímo od farmářů a kávové legendy - Podobné produkty: EL SALVADOR SHG FINCA LOMA LA GLORIA – Micro Lots, 500g, KOLUMBIE HUILA WOMEN´S COFFEE PROJECT – Micro Lot, 50g, Nikaragua Los Altiplanos, odrůda Java Lavado BIO – Micro Lot, 50g, PANAMA GEISHA LA BERLINA SHG – Micro Lot, 1000g