Kostarika – Palmichal Balení 125g

160 

Popis

Tahle arabika byla zpracovaná metodou Yellow Honey. Je tak přirozeně ovocná a šťavnatá jako čerstvě utržené jablíčko. Přitom vás bude bavit i jasnější a jiskrnou citrónovou aciditou. Její cuppingové skóre: 86 b.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kostarika – Palmichal Balení 125g

Cena za Kostarika – Palmichal Balení 125g je 160 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Kostarika – Palmichal Balení 125g dozvědět více informací?

Ano můžete. Kostarika – Palmichal Balení 125g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5040-2822.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva na filtr - V našem obchodě najdete nejlepší zrnkovou kávu na filtr, která vám zaručí dokonalý start do každého dne. Vyberte si z naší široké nabídky kávových zrn a užijte si neodolatelnou chuť a vůni kávy připravené přes filtr. Podobné produkty: Kolumbia Tumbaga bezkofeínová proces cez cukrovú trstinu Balení 1kg, Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu, Mexiko Estanzuela Veracruz Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu, Peru Manuel Carhuajulca BIO Naturálka D Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu