Krakakoa – Mléčná čokoláda 52 % s příchutí zázvoru

180 

Katalogové číslo: 2207 Kategorie:
Značka: Krakakoa

Popis

Vítězem bronzové medaile Akademie čokolády za rok 2017. Hřejivá, zemitá vůně vede k hladké medové smetaně s jemným zázvorovým kořením.

Složení: kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, sušené mléko, zázvor, slunečnicový licithin, vanilka

Ocenění:
Academy Of Chocolate 2017 – Bronze

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Krakakoa – Mléčná čokoláda 52 % s příchutí zázvoru

Cena za Krakakoa – Mléčná čokoláda 52 % s příchutí zázvoru je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Krakakoa – Mléčná čokoláda 52 % s příchutí zázvoru dozvědět více informací?

Ano můžete. Krakakoa – Mléčná čokoláda 52 % s příchutí zázvoru – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2207.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokoládové nářadí – malá auto sada BMW č. 1 – Čokolandia, Čokolandia Čokoládová sada – Psací stroj, Čokoládové nářadí – Sada nářadí s kladivem č. 7 – Čokolandia, Čokolandia Čokoládová motorka Harley