Krakakoa – Pulukan Bali Tmavá 85 %

180 

Katalogové číslo: 2206 Kategorie:
Značka: Krakakoa

Popis

Na severu v zubatém terénu balijského Jembrana Regency se nachází farmář kakaových bobů, který se věnuje naplno svému řemeslu. Je nám ctí vám s ním předvést silně hořké a zemité tóny jeho kakaových bobů.

Složení: kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo

Chuťové tóny: olivy, pekanové ořechy, cardamom

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Krakakoa – Pulukan Bali Tmavá 85 %

Cena za Krakakoa – Pulukan Bali Tmavá 85 % je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Krakakoa – Pulukan Bali Tmavá 85 % dozvědět více informací?

Ano můžete. Krakakoa – Pulukan Bali Tmavá 85 % – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2206.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Georgia Ramon Mléčná Kakao Lassi BIO, Čokoládová sada – Do kanceláře Standard, Čokolandia Čokoládový vzpěrač, Čokolandia Čokoládová sada – Donuty