Krakakoa – Tmavá čokoláda 60% Chilli

85 

Katalogové číslo: 2209 Kategorie:
Značka: Krakakoa

Popis

Krakakoa – Tmavá Chilli čokoláda 60%

Čokoláda s nádechem karamelu, která se postupně rozvíjí zahřátím směsi chilli papričky a chilli Bird’s Eye – malých červených indonéských paprik.

Složení: kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, chilli, slunečnicový licithin

Minimální trvanlivost: 7.5.2023

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Krakakoa – Tmavá čokoláda 60% Chilli

Cena za Krakakoa – Tmavá čokoláda 60% Chilli je 85 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Krakakoa – Tmavá čokoláda 60% Chilli dozvědět více informací?

Ano můžete. Krakakoa – Tmavá čokoláda 60% Chilli – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2209.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládová sada – Motorkář č. 2, Čokolandia Čokoládová sada – Beretta v luxusním otevíracím dřevěném balení, Čokolandia Čokoládové safari, Čokolandia Čokoládová sada – Hasič s velkým autem