LAVA METAL DUO litinová pánev 20cm – červená

1 190 

Katalogové číslo: 8682998022954 Kategorie:

Popis

Tato robustní litinová pánev o průměru 20 cm je vyrobena z kvalitní litiny, která má dlouhou životnost a skvěle vede teplo. Je odolná proti korozi, poškrábání a odštípnutí. Pánev je rozdělená na dvě pole, takže můžete zároveň připravovat různé pokrmy. Je vhodná na všech typech grilů a vařičů včetně indukce, stane se tak praktickým pomocníkem ve Vaší kuchyni. Pánvičku můžete také používat pro zapékání v troubě. Skvělé tepelné vlastnosti litiny umožňují servírování jídla přímo z pánve a udržení pokrmů teplých. Litinové nádobí je oblíbené mezi šéfkuchaři pro svou prakticky nerozbitnou konstrukci a skvělé tepelné vlastnosti.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí LAVA METAL DUO litinová pánev 20cm – červená

Cena za LAVA METAL DUO litinová pánev 20cm – červená je 1190 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o LAVA METAL DUO litinová pánev 20cm – červená dozvědět více informací?

Ano můžete. LAVA METAL DUO litinová pánev 20cm – červená – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8682998022954.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Litinové nádobí - Podobné produkty: LAVA METAL Hluboká pánev 26cm s poklicí červená, LAVA METAL Litinová oboustranná plotýnka 29x44cm, Litinový outdoorový hluboký hrnec s poklicí Lodge 7,6 l (Camp Dutch Oven), LAVA METAL Litinová grilovací pánev 16x16cm s dřevěným podstavcem