LAVA METAL DUO litinová pánev 20cm – zelená

1 190 

Katalogové číslo: 8682998023395 Kategorie:

Popis

Robustní litinová pánev rozdělená na dvě pole o průměru 20 cm, která je vyrobena z kvalitní litiny s dlouhou životností, perfektně vede teplo, je odolná proti korozi, poškrábání a odštípnutí. Pánvičku můžete používat na všech typech grilů a vařičů včetně indukce, je vhodná i pro zapékání v troubě a stane se tak praktickým pomocníkem ve Vaší kuchyni. Skvělé tepelné vlastnosti litiny umožňují servírování pokrmů rovnou z pánve a udržení jídla dlouho teplého. Pánev je vhodná pro přípravu fazolí, vajec, šunky a slaniny. Litinové nádobí je oblíbené mezi šéfkuchaři díky skvělému držení tepla a praktické nerozbitnosti.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí LAVA METAL DUO litinová pánev 20cm – zelená

Cena za LAVA METAL DUO litinová pánev 20cm – zelená je 1190 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o LAVA METAL DUO litinová pánev 20cm – zelená dozvědět více informací?

Ano můžete. LAVA METAL DUO litinová pánev 20cm – zelená – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8682998023395.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Litinové nádobí - Podobné produkty: LAVA METAL Litinový pekáč 22x30cm – červený LAVA METAL Červená 3,1 kg 22 cm 5,5 cm 37 cm 2,54 l, Litinová pánev na palačinky Lodge – Moose Ø 26 cm, LAVA METAL Litinová pánev 19×14 cm s dřevěným podstavcem – červená LAVA METAL Červená 1,3 kg 18 cm 53 cm 25 cm 0,54 l, LAVA METAL Litinová forma na chléb 24×27 cm – červená LAVA METAL Červená 4 kg 24 cm 15 cm 27 cm