Litinový hrnec Lodge 4,7 l (Double Dutch Oven)

2 770 

Katalogové číslo: 075536361802 Kategorie: , ,

Popis

Rodina Lodge vyrábí své prvotřídní litinové nádobí ve svých slévárnách v Tennessee již od roku 1896. Počínaje surovinami a procesem seasoningu konče, dál a dál vytváří tu nejvyšší kvalitu, jež dává do každého produktu, který vyrobí. Jako jediný americký výrobce litinového nádobí je rodina Lodge pyšná na to, že nese odkaz toho, co započal již jejich praděd Joseph Lodge.

Litinové nádobí je určené k tepelné úpravě potravin na tuku a dá se používat na plynovém sporáku, indukční a sklokeramické desce, v horkovzdušné troubě, na (i v) grilu nebo přímo na uhlících v ohništi.
Je ideální na tepelnou úpravu masa – restování, smažení, pečení, dušení.
Jeho největší výhodou je vysoká tepelná vodivost a akumulace tepla. Málokdy je potřeba zahřívat litinovou pánev na velmi vysokou teplotu.
Litinové nádobí má de facto neomezenou životnost a jedná se vlastně o přírodní produkt (litina/železo) bez jakéhokoli chemického "nepřilnavého" povrchu.
Litinové nádobí Lodge je stále vyráběno přímo v USA moderní technologií a ve vysoké kvalitě.
Mytí a údržba litinového nádobí je snadná a rychlá.

 
 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Litinový hrnec Lodge 4,7 l (Double Dutch Oven)

Cena za Litinový hrnec Lodge 4,7 l (Double Dutch Oven) je 2770 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Litinový hrnec Lodge 4,7 l (Double Dutch Oven) dozvědět více informací?

Ano můžete. Litinový hrnec Lodge 4,7 l (Double Dutch Oven) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 075536361802.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Americké litinové outdoorové hrnce Lodge - Podobné produkty: 5-ti dílná sada litinového nádobí Lodge Wildlife Series, Litinový hrnec Lodge „Dutch Oven“ 6,6 l s litinovou poklicí a kovovým držadlem, 5-ti dílná sada litinového nádobí Lodge, Litinový outdoorový hluboký hrnec s poklicí Lodge 4,7l (Camp Dutch Oven)