Loveramics Brewers – 150 ml Floral Tasting Cup – Carrara

559 

Katalogové číslo: 3227 Kategorie:
Značka: Loveramics

Popis

Degustační šálek značky Loveramics. Řada Floral je typická pro své otevřené hrdlo, díky kterému si vychutnáte květinové aroma káv.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Loveramics Brewers – 150 ml Floral Tasting Cup – Carrara

Cena za Loveramics Brewers – 150 ml Floral Tasting Cup – Carrara je 559 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Loveramics Brewers – 150 ml Floral Tasting Cup – Carrara dozvědět více informací?

Ano můžete. Loveramics Brewers – 150 ml Floral Tasting Cup – Carrara – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3227.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: G. Benedikt Lifestyle 15 cm podšálek Terracotta použitý, Loveramics Egg – Cafe Latte 300 ml Cup and Saucer – Ice Blue, Loveramics Tulip – Cup and sauecr – Cappuccino 180 ml – Brown, Loveramics Egg – Cappuccino 200 ml Cup and Saucer – White