G. Benedikt Ambassador podšálek 14 cm

135 

Katalogové číslo: 821 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Podšálek z porcelánové soupravy Ambassador o průměru 14 cm je vhodný pod hrnek z kolekce Ambassador. Kvalitní porcelán od výrobce G. Benedikt, který je svým porcelánovým nádobím proslulý.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Ambassador podšálek 14 cm

Cena za G. Benedikt Ambassador podšálek 14 cm je 135 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Ambassador podšálek 14 cm dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Ambassador podšálek 14 cm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 821.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Loveramics Brewers – 150 ml Nutty Tasting Cup – Granite, Acme Espresso Range Demitasse Cup Milk 70 ml, G. Benedikt Optimo 270 ml šálek bez ouška, G. Benedikt Basic 300 ml šálek bez ouška s podšálkem