Loveramics Dale Harris – 200ml Cappuccino Cup – Celadon Green

437 

Katalogové číslo: 3391 Kategorie:
Značka: Loveramics

Popis

Šálek na kávu značky Loveramics, který byl vytvořen ve spolupráci s šampionem WBC 2017, Dalem Harrisem. Šálek s odolným tělem a ideálním tvarem pro váš latte art.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Loveramics Dale Harris – 200ml Cappuccino Cup – Celadon Green

Cena za Loveramics Dale Harris – 200ml Cappuccino Cup – Celadon Green je 436.81 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Loveramics Dale Harris – 200ml Cappuccino Cup – Celadon Green dozvědět více informací?

Ano můžete. Loveramics Dale Harris – 200ml Cappuccino Cup – Celadon Green – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3391.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Šálky na caffe latté - Připravte si svůj oblíbený caffe latte v jedinečném stylu s našimi šálky, které nejenže zdobí vaši kávu, ale také přidávají ten správný šmrnc do vašeho každodenního rituálu. Podobné produkty: G. Benedikt Josefine 200 ml šálek vysoký s podšálkem, Aoomi Mess Mug 06 200 ml, Fellow Monty Latte Cup Black 325 ml, G. Benedikt Bellevue 220 ml šálek bez ouška s podšálkem