G. Benedikt Le Choco 220 ml šálek

254 

Katalogové číslo: 2777 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Šálek na kávu značky G. Benedikt. Řada Le Choco je výsledkem spojení vášní k čokoládě a kávě. Výsledkem jsou jendoduché a svěží tvary v harminii barev. Šálek o objemu 220 ml je vhodný k servírování latte.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Le Choco 220 ml šálek

Cena za G. Benedikt Le Choco 220 ml šálek je 254 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Le Choco 220 ml šálek dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Le Choco 220 ml šálek – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2777.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Šálky na caffe latté - Připravte si svůj oblíbený caffe latte v jedinečném stylu s našimi šálky, které nejenže zdobí vaši kávu, ale také přidávají ten správný šmrnc do vašeho každodenního rituálu. Podobné produkty: Aoomi Haze Mug 02 330 ml, Aoomi Salt Mug A06 200 ml, Kruve Imagine Set dvou sklenic pro mléčné nápoje 250 ml, G. Benedikt Josefine 210 ml šálek Beatrix s podšálkem