Melitta Cafina CT8

459 000 

Katalogové číslo: 534 Kategorie:
Značka: Melitta

Popis

Profesionální automatický kávovar vytvořený speciálně pro vysoké nároky zákazníků. Zvládne pracovat v nepřetržitém provozu. Splňuje nejvyšší nároky na výkon a snadnou obsluhu i údržbu. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Melitta Cafina CT8

Cena za Melitta Cafina CT8 je 459000 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Melitta Cafina CT8 dozvědět více informací?

Ano můžete. Melitta Cafina CT8 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 534.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Profesionální automatické kávovary - Užijte si dokonalou kávu každý den s našimi profesionálními automatickými kávovary - nechte se unášet vůní a chutí čerstvě mletých zrn. Podobné produkty: Saeco Iperautomatica, Melitta Cafina XT8, Nuova Simonelli Prontobar Touch, Melitta Cafina XT8-F