Millésime Dominikánská republika Tmavá 75 % s lískovým oříškem BIO

180 

Katalogové číslo: 2794 Kategorie:
Značka: Millésime

Popis

Terroir: San Francisco de Macoris, Öko Caribe
Boby: Hispaniola

Zakladatelé Adriano de Jesus Rodriguez a Gualberto Acebey Torrejon měli a mají dlouholeté zkušenosti s pěstováním kakaa. Öko Caribe úzce spolupracuje se 165 pěstiteli kakaa z provincie Duarte. Prvořadá je pro ně kvalita. To vyžaduje úzkou spolupráci se zemědělci, kteří jsou vyškoleni v metodách ekologického zemědělství, péči a zpracování. Mohou získat mikroúvěry a prodat svoji sklizeň za výrazně vyšší ceny. Kakao roste mezi banány, avokádem, pomeranči a dalším tropickým ovocem. Fazole se fermentují v dřevěných bednách, suší se na slunci a ručně se čtou.

Gualberto a Adriano dodávají výjimečné fazole s hlubokými tóny kakaa a červeného ovoce.

Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, cukr, lískové ořechy (21,1%).

Obsahuje ořechy. Může obsahovat stopy mléka.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Millésime Dominikánská republika Tmavá 75 % s lískovým oříškem BIO

Cena za Millésime Dominikánská republika Tmavá 75 % s lískovým oříškem BIO je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Millésime Dominikánská republika Tmavá 75 % s lískovým oříškem BIO dozvědět více informací?

Ano můžete. Millésime Dominikánská republika Tmavá 75 % s lískovým oříškem BIO – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2794.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládový orgán – Srdce, Čokoládové nářadí – Sada klíčů č. 5 – Čokolandia, Millésime Madagascar 55% mléčné pralinky BIO, Čokolandia Čokoládová sada – Doktor Záchranář