MIMOŘÁDNÉ MEXIKO – dárková dóza 300 g

513 

Katalogové číslo: 15010000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Obdarujte své blízké krásným dárkem, který potěší mysl i chuťové pohárky! Přípravili jsme pro Vás exkluzivní balení kávy v dárkové dóze. "Propadněte velkému zrnu kávy s chutí exotického ovoce". Dóza je naplněna zrnkovou kávou až po okraj.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí MIMOŘÁDNÉ MEXIKO – dárková dóza 300 g

Cena za MIMOŘÁDNÉ MEXIKO – dárková dóza 300 g je 513 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o MIMOŘÁDNÉ MEXIKO – dárková dóza 300 g dozvědět více informací?

Ano můžete. MIMOŘÁDNÉ MEXIKO – dárková dóza 300 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15010000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dárkové sady - Podobné produkty: PODZIMNÍ ESPRESSO SMĚS – dárková dóza 300 g, DELIKÁTNÍ PAPUA – dárková dóza 300 g, ČERNÉ ZLATO Z PERU – dárková dóza 220 g, SAMETOVÁ JÁVA – dárková dóza 300 g