Moccamaster 110 mm papírové filtry pro Thermoserve a CDT 100 ks

357 

Katalogové číslo: 4511 Kategorie:
Značka: Technivorm

Popis

Náhradní filtry do překapávače Moccamaster.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Moccamaster 110 mm papírové filtry pro Thermoserve a CDT 100 ks

Cena za Moccamaster 110 mm papírové filtry pro Thermoserve a CDT 100 ks je 357 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Moccamaster 110 mm papírové filtry pro Thermoserve a CDT 100 ks dozvědět více informací?

Ano můžete. Moccamaster 110 mm papírové filtry pro Thermoserve a CDT 100 ks – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4511.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější papírové filtry na kávu - Oživte svůj šálek kávy s našimi papírovými filtry, které vám zajistí dokonalou chuť a aroma vašeho oblíbeného nápoje. Podobné produkty: Chemex FPN-2 přírodní papírové filtry 1-3 šálky kávy (100ks), Papírové filtry Aeropress (350 ks), Fetco papírové filtry 13″ x 5″, Barista & Co Twist Press papírové filtry 300ks