Moka konvice Bialetti Brikka 4 šálky – new,Moka konvice Bialetti Brikka 4 – New

969 

Značka: Bialetti

Popis

Bialetti Brikka je jediným moka kávovarem, který je oproti jiným vylepšen o patentovaný ventil, díky kterému moka konvička pracuje více podobně jako espresso kávovar. Díky ventilu vám u vaší oblíbené kávy vytvoří Brikka i hezkou krému (pěnu), na kterou jste zvyklí z kaváren. Ale nejen to. Větší tlak zajišťuje zajišťuje i kratší extrakci, a tak káva protéká konvičkou pouze cca 20 sekund a nedochází na rozdíl od klasické moka konvice k přeextrahovaní kávy. Také tlak je s Brikkou díky ventilu větší a blíží se tak přípravě espressa. Bialetti Brikka je vyrobena z leštěného potravinářského hliníku a pohodlná rukojeť je z plastu. Nádobí z hliníku bývá neoblíbené, v tomto případě to však není na místě. Vnitřek kávovaru se po čase používání potáhne patinou, a nasaje chuť kávy. Právě kvůli této chuti a jednoduchosti celého ústrojí jsou bialetky celosvětově tak oblíbené. Více o přípravě silné kávy pomocí moka konvice najdete v naší sekci Příprava kávy – moka konvice. Vhodná pro: 4 šálky Materiál: hliník Barva: stříbrná, černá Konvička je vhodná pro plynové, sklokeramické a elektrické vařiče. Není vhodná pro mytí v myčce. Upozornění: pro tento typ moka konvičky volte těsnění: Bialetti hliníkový kávovar 6 šálků.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Moka konvice Bialetti Brikka 4 šálky – new,Moka konvice Bialetti Brikka 4 – New

Cena za Moka konvice Bialetti Brikka 4 šálky – new,Moka konvice Bialetti Brikka 4 – New je 969 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Moka konvice Bialetti Brikka 4 šálky – new,Moka konvice Bialetti Brikka 4 – New dozvědět více informací?

Ano můžete. Moka konvice Bialetti Brikka 4 šálky – new,Moka konvice Bialetti Brikka 4 – New – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8006363030045.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější moka konvička - Probudíme vás s vůní italské kávy přímo z vaší kuchyňské linky díky našim kvalitním Moka konvičkám pro perfektní espresso každé ráno. Podobné produkty: Forever Miss Prestige Induction Moka konvička 6 šálků, Moka konvice Bialetti Italia 6 šálků,Bialetti Moka Express Italia 6, Moka konvice G.A.T. Vintage 4-6 šálků (červená),G.A.T. Vintage 4-6 elektrická moka konvice červená, Bialetti Indukční plotýnka 13 cm