Moka konvice Forever Prestige elektrická 3/6 šálků,Moka konvice Forever Prestige elektrická 3/6 šálků

1 999 

Značka: Kaffia

Popis

Elektrická moka konvička Forever Prestige je perfektním pomocníkem každého pořádného kávomila. Pokud toužíte po oblíbené kávě i na místech, kde nemůžete používat klasickou moka konvičku, jako třeba na chatě, na cestách či v práci, tuto konvičku si jednoduše zamilujete. Moka konvice Forever Prestige je vyrobena z potravinářského hliníku. Díky tomu si můžete užívat všech výhod, které mají hliníkové moka konvičky. Vnitřek konvice se po čase potáhne patinou, díky které kávovar získá krásnou vůni a vaše káva bude lepší a lepší. Není proto vhodné kávovar umývat saponáty. Jednotlačítková moka konvice Forever představuje elektrickou verzi klasického moka kávovaru. Stisknutím jednoho tlačítka můžete jednoduše uvařit 6 espresso šálků lahodné silné kávy, avšak prostřednictvím přibalené praktické redukce lze množství kávy snadno snížit na polovinu. Po dovaření kávy se aktivuje funkce „Keep warm“ a konvice kávu udržuje teplou. Konvice přestane zcela pracovat po té, co zvednete konvičku ze základny. Dno kávovaru je vybaveno tepelnou izolací, díky které je možné konvici ihned po přípravě kávy postavit na stůl. Konvička se používá výhradě v elektrické síti, nikoliv na sporácích. Počet porcí: 6 + redukce na 3 šálkyRozměry: výška cca 26cm, délka podstavce cca 18,5cm, šířka podstavce cca 12cm

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Moka konvice Forever Prestige elektrická 3/6 šálků,Moka konvice Forever Prestige elektrická 3/6 šálků

Cena za Moka konvice Forever Prestige elektrická 3/6 šálků,Moka konvice Forever Prestige elektrická 3/6 šálků je 1999 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Moka konvice Forever Prestige elektrická 3/6 šálků,Moka konvice Forever Prestige elektrická 3/6 šálků dozvědět více informací?

Ano můžete. Moka konvice Forever Prestige elektrická 3/6 šálků,Moka konvice Forever Prestige elektrická 3/6 šálků – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8033237331922.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější moka konvička - Probudíme vás s vůní italské kávy přímo z vaší kuchyňské linky díky našim kvalitním Moka konvičkám pro perfektní espresso každé ráno. Podobné produkty: Bialetti Fiammetta 1 arktická zelená, Forever Prestige Radica Moka konvička 6 šálků, Bialetti Moka Express 6 šálků červená, Bialetti Moka Express Love 6 šálků červená