Moka konvice Kaffia 9 šálků nerez,Moka konvice Kaffia 9 šálků nerez

449 

Značka: Kaffia

Popis

Ideální pro přípravu silné čerstvé kávy, která Vás po ránu postaví na nohy! Více o této metodě přípravy kávy se dozvíte v naší sekci Příprava kávy Moka konvice! Nádoba je vyrobena z kvalitního leštěného nerezu. Rukojeť v černé barvě je tepelně odolná. Objem: cca 533,2 ml (měřeno po ventil) (pozn. pro stejný počet šálků mají nerezové moka konvice cca o 60 % větší objem než konvice hliníkové) Velikost: 11cm x 21,5 cmMateriál: nerezová ocel 18/8Dovozce: GourmetKava s.r.o. Kanvička je vhodná pre plynové, sklokeramické, elektrické variče, aj pre indukčné dosky.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Moka konvice Kaffia 9 šálků nerez,Moka konvice Kaffia 9 šálků nerez

Cena za Moka konvice Kaffia 9 šálků nerez,Moka konvice Kaffia 9 šálků nerez je 449 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Moka konvice Kaffia 9 šálků nerez,Moka konvice Kaffia 9 šálků nerez dozvědět více informací?

Ano můžete. Moka konvice Kaffia 9 šálků nerez,Moka konvice Kaffia 9 šálků nerez – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 655729692991.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější moka konvička - Probudíme vás s vůní italské kávy přímo z vaší kuchyňské linky díky našim kvalitním Moka konvičkám pro perfektní espresso každé ráno. Podobné produkty: Těsnění Bialetti nerezový kávovar 4 šálky (1ks),Těsnění Bialetti nerezový kávovar 4 šálky, Bialetti Moka Express Love 3 šálky červená, Moka konvice Bialetti Moka Express 1 šálek,Bialetti Moka Express 1 moka konvice, Bialetti Rainbow 6 červená