Monix DIAMOND titanová pánev 24cm

815 

Katalogové číslo: 8435092427817 Kategorie:

Popis

Pánev série Diamond o průměru 24 cm s výškou 5 cm. Třívrstvý, minerály obohacený povrch Quantanium s částicemi titanu zajišťuje tvrdost a odolnost. Vhodná pro všechny typy sporáků, včetně indukce a pro dopékaní pokrmů v troubě (bez pokličky). Ergonomická rukojeť z nejkvalitnější nerezové oceli umožňuje vaření bez tuku pro přípravu zdravých pokrmů.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Monix DIAMOND titanová pánev 24cm

Cena za Monix DIAMOND titanová pánev 24cm je 815 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Monix DIAMOND titanová pánev 24cm dozvědět více informací?

Ano můžete. Monix DIAMOND titanová pánev 24cm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8435092427817.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Granitové a nepřilnavé nádobí - Podobné produkty: Korkmaz Montana – granitový kastrol 4l, Korkmaz Montana – granitová omeletka 20 cm Korkmaz, Korkmaz Minika Alu pánev 16 cm, Monix DIAMOND titanová pánev 20cm Monix 20 cm