Monix DIAMOND titanový hrnec 20cm

950 

Katalogové číslo: 8435092427756 Kategorie:

Popis

Kvalitní hrnec MONIX s vnitřním povrchem složeným ze tří vrstev nepřilnavého, minerály obohaceného povrchu Quantanium, který obsahuje i částice titanu. Průměr 20 cm, objem 3l. Vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukce. Součástí je poklička z tvrzeného skla. Ergonomické rukojeti vyrobené z nejkvalitnější nerezové oceli pro dokonalé uchycení. Možné použít i v troubě pro dopékaní pokrmů (bez pokličky). Umožňuje vaření bez oleje nebo s velmi malým množstvím tuku pro přípravu zdravých pokrmů.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Monix DIAMOND titanový hrnec 20cm

Cena za Monix DIAMOND titanový hrnec 20cm je 950 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Monix DIAMOND titanový hrnec 20cm dozvědět více informací?

Ano můžete. Monix DIAMOND titanový hrnec 20cm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8435092427756.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Granitové a nepřilnavé nádobí - Podobné produkty: Monix Titan rock pánev 26 cm, Monix DIAMOND titanová pánev 20cm Monix 20 cm, Monix Titan rock pánev 28 cm, Monix Premiere wok pánev 28 cm