Monix Profesional nerezový hrnec 30 cm – 5,5l

2 130 

Katalogové číslo: 8411796078319 Kategorie: , ,

Popis

Nerezový hrnec MONIX řady Profesional o průměru 30 cm a objemu 5,5 l je vyroben z prvotřídní nerezové oceli 18/10. Díky sendvičovému dnu ze tří vrstev zajišťuje vynikající rozvod tepla a je vhodný na plynových, elektrických i indukčních sporácích. Hrnec má zesílenou rukojeť pro pohodlnou manipulaci a je ideální pro přípravu omáček, příloh a má multifunkční využití. Je vhodný jak pro použití v profesionálních gastronomických kuchyních a restauracích, tak i pro vaření v domácnostech. S nádobím Profesional dosáhnete profesionálního způsobu vaření.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Monix Profesional nerezový hrnec 30 cm – 5,5l

Cena za Monix Profesional nerezový hrnec 30 cm – 5,5l je 2130 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Monix Profesional nerezový hrnec 30 cm – 5,5l dozvědět více informací?

Ano můžete. Monix Profesional nerezový hrnec 30 cm – 5,5l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8411796078319.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Multifunkční nerezové hrnce - Podobné produkty: Monix Profesional nerezový rendlík/mlékovar 12 cm – 1,0l, Monix Profesional nerezový hrnec 26 cm – 4,5l, Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 22 cm – 6,5l, Monix Profesional nerezový hrnec 20 cm – 2,25l