Monix Profesional nerezový hrnec 22 cm – 3l

1 345 

Katalogové číslo: 8411796078289 Kategorie: , ,

Popis

Praktický nerezový hrnec o průměru 22 cm s výškou 9 cm a objemem 3 l je vyroben z prvotřídní nerezové oceli 18/10. Je vhodný na přípravu příloh, omáček, má multifunkční využití a je ideální pro profesionální gastronomické kuchyně, jídelny, restaurace a domácnosti. Hrnec lze použít na plynových, elektrických a indukčních sporácích díky speciálnímu sendvičovému dně složenému ze tří vrstev nerezové oceli a hliníku, které umožňuje vynikající rozvod tepla. Zesílená rukojeť usnadňuje manipulaci během přípravy jídla. S nádobím Profesional dosáhnete profesionálního způsobu vaření.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Monix Profesional nerezový hrnec 22 cm – 3l

Cena za Monix Profesional nerezový hrnec 22 cm – 3l je 1345 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Monix Profesional nerezový hrnec 22 cm – 3l dozvědět více informací?

Ano můžete. Monix Profesional nerezový hrnec 22 cm – 3l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8411796078289.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Multifunkční nerezové hrnce - Podobné produkty: Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 22 cm – 6,5l, Monix Profesional nerezový rendlík/mlékovar 12 cm – 1,0l, Monix Profesional nerezový kastrol 26 cm – 3l, Monix Profesional nerezový hrnec 18 cm – 1,75l