Monix Profesional nerezový rendlík 14 cm – 1l

710 

Katalogové číslo: 8411796078333 Kategorie: , ,

Popis

Nerezový rendlík řady Profesional od výrobce MONIX je praktický a multifunkční. Má průměr 14 cm a výšku 7 cm, objem 1 l a je vyroben z prvotřídní nerezové oceli 18/10. Je vhodný na přípravu příloh, omáček a má široké využití v gastronomických kuchyních, restauracích i v domácnostech. Rendlík lze použít na plynových, elektrických a indukčních sporácích, díky speciálnímu sendvičovému dně se třemi vrstvami z nerezové oceli a hliníku. To umožňuje vynikající rozvod tepla během procesu vaření. Rukojeť je zesílena pro snadnou manipulaci s nádobím. S nádobím Profesional dosáhnete profesionálního způsobu vaření.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Monix Profesional nerezový rendlík 14 cm – 1l

Cena za Monix Profesional nerezový rendlík 14 cm – 1l je 710 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Monix Profesional nerezový rendlík 14 cm – 1l dozvědět více informací?

Ano můžete. Monix Profesional nerezový rendlík 14 cm – 1l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8411796078333.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Multifunkční nerezové hrnce - Podobné produkty: Monix Profesional nerezový rendlík 12 cm – 0,5l, Korkmaz Proline Gastro nerezový hrnec 9,5l, Monix Profesional nerezový kastrol 26 cm – 3l, Monix Profesional nerezový hrnec 18 cm – 1,75l