Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 20 cm – 5,0l

1 388 

Katalogové číslo: 8411796078388 Kategorie: , ,

Popis

Vysoký nerezový hrnec o průměru 20 cm a výšce 16,5 cm s objemem 5 l je vyroben z prvotřídní nerezové oceli 18/10. Má zesílenou rukojeť pro snadnou manipulaci během přípravy jídla a sendvičové dno složené ze tří vrstev nerezové oceli a hliníku, což umožňuje vynikající rozvod tepla. Je vhodný na přípravu příloh, omáček a má multifunkční využití. Nádobí řady Profesional je ideální k používání v profesionálních gastronomických kuchyních, v jídelnách nebo restauracích, ale i k vaření v domácnostech. Je vhodný k užívání na plynových, elektrických a indukčních sporácích. S nádobím Profesional dosáhnete profesionálního způsobu vaření.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 20 cm – 5,0l

Cena za Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 20 cm – 5,0l je 1388 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 20 cm – 5,0l dozvědět více informací?

Ano můžete. Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 20 cm – 5,0l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8411796078388.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Multifunkční nerezové hrnce - Podobné produkty: Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 22 cm – 6,5l, Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 24 cm – 8,5l, Monix Profesional nerezový hrnec 20 cm – 2,25l, Monix Profesional nerezový hrnec 18 cm – 1,75l