Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 22 cm – 6,5l

1 513 

Katalogové číslo: 8411796078395 Kategorie: , ,

Popis

Vysoký nerezový hrnec o průměru 22 cm a výšce 18 cm s objemem 6,5 l je vyroben z prvotřídní nerezové oceli 18/10. Je vhodný na přípravu příloh, omáček a má multifunkční využití. Nádobí řady Profesional je ideální k používání v profesionálních gastronomických kuchyních, v jídelnách nebo restauracích, ale i k vaření v domácnostech. Hrnec je vhodný k užívání na plynových, elektrických a indukčních sporácích díky svému speciálnímu sendvičovému dnu složenému ze tří vrstev nerezové oceli a hliníku, který umožňuje vynikající rozvod tepla během procesu vaření. Hrnec má zesílenou rukojeť pro snadnou manipulaci a s nádobím Profesional dosáhnete profesionálního způsobu vaření.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 22 cm – 6,5l

Cena za Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 22 cm – 6,5l je 1513 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 22 cm – 6,5l dozvědět více informací?

Ano můžete. Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 22 cm – 6,5l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8411796078395.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Multifunkční nerezové hrnce - Podobné produkty: Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 24 cm – 8,5l, Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 16 cm – 2,5l, Monix Profesional nerezový hrnec 30 cm – 5,5l, Monix Profesional nerezový kastrol 26 cm – 3l