Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 24 cm – 8,5l

1 669 

Katalogové číslo: 8411796078401 Kategorie: , ,

Popis

Vysoký nerezový hrnec o průměru 24 cm a výšce 20 cm s objemem 8,5 l je vyroben z prvotřídní nerezové oceli 18/10. Má sendvičové dno složené ze tří vrstev nerezové oceli a hliníku, které umožňuje vynikající rozvod tepla. Hrnec je vhodný k vaření příloh a omáček a má multifunkční využití. Je ideální pro profesionální gastronomické kuchyně, jídelny, restaurace i pro vaření v domácnostech. Hrnec je vhodný k používání na plynových, elektrických a indukčních sporácích. Má zesílenou rukojeť pro snadnou manipulaci. S nádobím Profesional dosáhnete profesionálního způsobu vaření.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 24 cm – 8,5l

Cena za Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 24 cm – 8,5l je 1669 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 24 cm – 8,5l dozvědět více informací?

Ano můžete. Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 24 cm – 8,5l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8411796078401.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Multifunkční nerezové hrnce - Podobné produkty: Korkmaz Proline Gastro nerezový hrnec 9,5l, Monix Profesional nerezový hrnec 26 cm – 4,5l, Monix Profesional vysoký nerezový hrnec 22 cm – 6,5l, Monix Profesional nerezový rendlík 14 cm – 1l