MYANMAR PADUAK WASHED AA (BARMA) – zrnková káva, 500g

457 

Katalogové číslo: 15200500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Objev! Promývaná arabika s tak vrstevnatou chutí, že každý doušek je zážitkem, nás naprosto uchvátila. A jsme si jisti, že harmonii čokolády, ořechů, koření a pozor – zeleného čaje – oceníte také. Kávový průmysl jihovýchodní Asie je na vzestupu, kvalita produkce konkuruje světovým plantážím a kávomilci se usmívají pod fousy. Dvouáčkový Myanmar z Paduaku je další skvost do sbírky unikátních chutí.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí MYANMAR PADUAK WASHED AA (BARMA) – zrnková káva, 500g

Cena za MYANMAR PADUAK WASHED AA (BARMA) – zrnková káva, 500g je 457 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o MYANMAR PADUAK WASHED AA (BARMA) – zrnková káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. MYANMAR PADUAK WASHED AA (BARMA) – zrnková káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15200500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: BRAZÍLIE SANTOS NY2 SSFC 17/18 zrnková káva, 50g, Keňa AA Top Muranga Gakui washed – Micro Lot, 500g, UGANDA AA MOUNT RWENZORI zrnková káva, 250g, GUATEMALA SHB EP SANTA CLARA – zrnková káva, 500g