Náhradní nádoba frenchpress Kaffia 800ml,Náhradní skleněná nádoba frenchpress Kaffia 800ml

120 

Katalogové číslo: 655729693103 Kategorie:
Značka: Kaffia

Popis

Rozbili jste omylem skleněnou nádobku Vaší oblíbené frenchpress konvice? Nezoufejte, zašleme Vám novou náhradní nádobu a frenchpress bude opět jako nový! Nádoba bude zcela stejná jako Vaše původní. Objem: 800 mlHorní průměr: cca 10 cmDolní průměr: cca 9,5 cmVýška: cca 15,5 cm Vhodná pro typy: Frenchpress 800ml Kaffia Gourmet nerez Frenchpress 800ml nerez vzor káva (u frenchpressů vzor káva lze náhradní nádobu koupit pouze na prodejně po odzkoušení s Vaším frenchpressem, přineste si ho s sebou; bohužel jinak nemůžeme zaručit, že nádoba bude pasovat)

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Náhradní nádoba frenchpress Kaffia 800ml,Náhradní skleněná nádoba frenchpress Kaffia 800ml

Cena za Náhradní nádoba frenchpress Kaffia 800ml,Náhradní skleněná nádoba frenchpress Kaffia 800ml je 120 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Náhradní nádoba frenchpress Kaffia 800ml,Náhradní skleněná nádoba frenchpress Kaffia 800ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Náhradní nádoba frenchpress Kaffia 800ml,Náhradní skleněná nádoba frenchpress Kaffia 800ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 655729693103.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

French press - Zažijte pravou chuť kávy s French pressem - jedinečným způsobem přípravy, který vám přinese dokonalou rovnováhu mezi aroma a intenzitou vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Náhradní nádoba frenchpress Bialetti 1000ml,Náhradní skleněná nádoba 1000ml Bialetti frenchpress, Frenchpress 240ml Hario Slim S černý (CPSS-2-TB),French press Hario Slim S (CPSS-2TB), Timemore French Press dual filter 350 ml, Barista & Co Core Coffee Press Teal 350 ml tyrkysový