Nicaragua – Finca Los Pocitos Balení 1kg

920 

Popis

Zrnka z farmy Los Pocitos jsou kombinací zábavné chuti a dobrého pocitu z ochrany přírody. Kávové farmy v Nikaragui přináší světu vysoce kvalitní kávu a také ochranu před silným odlesňováním.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Nicaragua – Finca Los Pocitos Balení 1kg

Cena za Nicaragua – Finca Los Pocitos Balení 1kg je 920 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Nicaragua – Finca Los Pocitos Balení 1kg dozvědět více informací?

Ano můžete. Nicaragua – Finca Los Pocitos Balení 1kg – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4603-2800.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva na espresso - Zrnková káva na espresso - chuťový zážitek plný intenzity a aroma. Ponořte se do světa kávy s nejlepšími zrnky z celého světa a užijte si dokonalou kávovou chuť v každé šálku. Vyberte si z naší široké nabídky a dopřejte si nezapomenutelný zážitek z kávy. Podobné produkty: Basic Barista Espresso Blend Balení 250g, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu, Brazílie Diamond Cooxupé Balení 250g, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu, Brazílie – Ponto Alegre „Luhačovická káva“ edice města Luhačovice Balení 125g, Espresso směs 90/10 Balení 250g