NIKARAGUA SHB EP MARAGOGYPE – zrnková káva, 1000g

1 091 

Katalogové číslo: 15961000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Sopečné půdy Nikaragui poskytují kávovníkům skvělé podmínky. Není tedy divu, že tamní sklizeň vyniká mírným ovocným jasem s prokazatelnými náznaky čokolády. Ty se objevují především u kávy z regionu Nueva Segovia, doplněny o závan karamelu a oříšků. Produkce není nikterak závratná, neboť odrůda Maragogype patří k méně plodným. O to krásnější má její zrno chuť, o to atraktivnější aroma kávomilcům nabízí.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí NIKARAGUA SHB EP MARAGOGYPE – zrnková káva, 1000g

Cena za NIKARAGUA SHB EP MARAGOGYPE – zrnková káva, 1000g je 1091 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o NIKARAGUA SHB EP MARAGOGYPE – zrnková káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. NIKARAGUA SHB EP MARAGOGYPE – zrnková káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15961000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: ZAMBIA AA zrnková káva, 1000g, MEXICO ALTURA zrnková káva , 100g, PAPUA NOVA GUINEA (PNG) Sigri Estate zrnková káva, 250g, KEŇA AA SUPERSTAR zrnková káva, 500g