NIKARAGUA SHB EP MARAGOGYPE – zrnková káva, 50g

95 

Katalogové číslo: 15960050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Sopečné půdy Nikaragui poskytují kávovníkům skvělé podmínky. Není tedy divu, že tamní sklizeň vyniká mírným ovocným jasem s prokazatelnými náznaky čokolády. Ty se objevují především u kávy z regionu Nueva Segovia, doplněny o závan karamelu a oříšků. Produkce není nikterak závratná, neboť odrůda Maragogype patří k méně plodným. O to krásnější má její zrno chuť, o to atraktivnější aroma kávomilcům nabízí.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí NIKARAGUA SHB EP MARAGOGYPE – zrnková káva, 50g

Cena za NIKARAGUA SHB EP MARAGOGYPE – zrnková káva, 50g je 95 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o NIKARAGUA SHB EP MARAGOGYPE – zrnková káva, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. NIKARAGUA SHB EP MARAGOGYPE – zrnková káva, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15960050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: NIKARAGUA SHG JINOTEGA EP GRADE zrnková káva, 500g, BRAZÍLIE YELLOW B. FAZENDA DA LAGOA, 100g, KOLUMBIA MARAGOGYPE GIGANTE FINCA EL BOTÓN – zrnková káva, 1000g, INDIE PLANTATION AA zrnková káva, 500g