Nuova Simonelli modul pro ohřev šálků

32 670 

Katalogové číslo: 664 Kategorie:

Popis

Modul pro ohřev šálků k autoatickému kávovaru.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Nuova Simonelli modul pro ohřev šálků

Cena za Nuova Simonelli modul pro ohřev šálků je 32670 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Nuova Simonelli modul pro ohřev šálků dozvědět více informací?

Ano můžete. Nuova Simonelli modul pro ohřev šálků – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 664.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nahřívače šálků - Zahřejte si každého rána s našimi nahřívači šálků! Tyto praktické zařízení udrží váš nápoj teplý a připravený k pití po celý den. Vyberte si ze širokého výběru designů a barvách, aby váš stůl byl nejen funkční, ale i stylový. Podobné produkty: Elektrický ohřívač šálků NS Appia 3 Gr, Melitta XT CW30 nahřívač šálků, Nuova Simonelli ohřívač šálků, Elektrický ohřívač šálků NS Compact