Origami Aroma Cup 200 ml tyrkysový

469 

Katalogové číslo: 4572 Kategorie:
Značka: Origami

Popis

Šálek na kávu ve tvaru sklenice na víno o objemu 200 ml v bílé barvě. Tvar hrníčku je uzpůsoben pro zachycení aroma.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Origami Aroma Cup 200 ml tyrkysový

Cena za Origami Aroma Cup 200 ml tyrkysový je 469 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Origami Aroma Cup 200 ml tyrkysový dozvědět více informací?

Ano můžete. Origami Aroma Cup 200 ml tyrkysový – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4572.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Šálky na cappuccino - Užijte si svůj šálek cappuccina naplno s naší kolekcí šálek, které jsou navrženy tak, aby dokonale podtrhly chuť vašeho oblíbeného nápoje. Vyberte si z naší široké nabídky barev a designů a užijte si svůj den s dokonalým šálkem na cappuccino. Podobné produkty: Aoomi Sand Mug A03 200 ml, Aoomi Kobe Mug A07 125 ml, Aoomi Salt Mug A08 250 ml, Aoomi Yoko Mug A08 250 ml