Origami Pinot Aroma Coffee server béžový

599 

Katalogové číslo: 4552 Kategorie:
Značka: Origami

Popis

Konvička pro servírování filtrované kávy či čaje v béžové barvě. Tvar vinné sklenice způsobuje zachycení aroma, a tím tedy i zesílení vůní, které se z nápoje uvolňují. Zobáček zamezuje nechtěnému odkapávání.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Origami Pinot Aroma Coffee server béžový

Cena za Origami Pinot Aroma Coffee server béžový je 599 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Origami Pinot Aroma Coffee server béžový dozvědět více informací?

Ano můžete. Origami Pinot Aroma Coffee server béžový – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4552.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší konvičky na kávu - U nás najdete široký výběr konviček na kávu – od retro stylu až po moderní design. Vyberte si tu pravou pro vaši oblíbenou kávu a užijte si dokonalý šálek v pohodlí domova. Podobné produkty: Hario V60 Range Server 800ml, Hario V60 Range Server 360ml, Hario Insulated Server V60-02 Plus nerez 600 ml bílý, Hario Coffee Server V60-02 700 ml