Origami Pinot Aroma Coffee server šedý

599 

Katalogové číslo: 4551 Kategorie:
Značka: Origami

Popis

Konvička pro servírování filtrované kávy či čaje v šedé barvě. Tvar vinné sklenice způsobuje zachycení aroma, a tím tedy i zesílení vůní, které se z nápoje uvolňují. Zobáček zamezuje nechtěnému odkapávání.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Origami Pinot Aroma Coffee server šedý

Cena za Origami Pinot Aroma Coffee server šedý je 599 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Origami Pinot Aroma Coffee server šedý dozvědět více informací?

Ano můžete. Origami Pinot Aroma Coffee server šedý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4551.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší konvičky na kávu - U nás najdete široký výběr konviček na kávu – od retro stylu až po moderní design. Vyberte si tu pravou pro vaši oblíbenou kávu a užijte si dokonalý šálek v pohodlí domova. Podobné produkty: Origami Aroma Coffee server šedý, Hario Insulated Server V60-03 Plus nerez 800 ml bílý, Origami Barrel Aroma Coffee server růžový, Fellow Mighty Small Glass Carafe 500 ml kouřově šedý