Origami Pinot Flavor Cup černý

389 

Katalogové číslo: 4554 Kategorie:
Značka: Origami

Popis

Porcelánový šálek ve tvaru vinné sklenice, který umožňuje skvěle zachycovat aroma. Absence rukojeti způsobuje lepší úchop šálku a kontrolu nad teplotou kávy.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Origami Pinot Flavor Cup černý

Cena za Origami Pinot Flavor Cup černý je 389 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Origami Pinot Flavor Cup černý dozvědět více informací?

Ano můžete. Origami Pinot Flavor Cup černý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4554.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Hrnky na filtrovanou kávu - Rozkošně si dopřejte svůj oblíbený šálek kávy s naší širokou nabídkou hrnků na filtrovanou kávu. Vyberte si z našich stylových designů a užijte si každého doušku vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Origami Aroma Barrel Cup 320 ml bílý, Kruve EQ Glass Set dvou sklenic Excite, Origami Sensory Flavor Cup růžový, Fellow Joey Mug White 240 ml bílý