Origami Aroma Mug 320 ml červený

569 

Katalogové číslo: 4570 Kategorie:
Značka: Origami

Popis

Šálek na kávu ve tvaru sklenice na víno o objemu 320 ml v červené barvě. Tvar hrníčku je uzpůsoben pro zachycení aroma.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Origami Aroma Mug 320 ml červený

Cena za Origami Aroma Mug 320 ml červený je 569 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Origami Aroma Mug 320 ml červený dozvědět více informací?

Ano můžete. Origami Aroma Mug 320 ml červený – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4570.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Hrnky na filtrovanou kávu - Rozkošně si dopřejte svůj oblíbený šálek kávy s naší širokou nabídkou hrnků na filtrovanou kávu. Vyberte si z našich stylových designů a užijte si každého doušku vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Origami Aroma Barrel Cup 320 ml modrý, Hario Handy Tumbler 330 ml, Origami Aroma Barrel Cup 320 ml červený, Origami Aroma Mug 320 ml bílý