Papírová podložka pro těsnění ø 70x57x0.8 mm

25 

Katalogové číslo: 5115 Kategorie:

Popis

Univerzální podložka pro úpravu těsnění na hlavě kávovaru.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Papírová podložka pro těsnění ø 70x57x0.8 mm

Cena za Papírová podložka pro těsnění ø 70x57x0.8 mm je 25 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Papírová podložka pro těsnění ø 70x57x0.8 mm dozvědět více informací?

Ano můžete. Papírová podložka pro těsnění ø 70x57x0.8 mm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5115.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Těsnění do kávovaru - Náš obchod se specializuje na kvalitní těsnění do kávovaru, které zajišťují dokonalou chuť a aroma vaší oblíbené kávy. Už nikdy neztratíte ani kapku té nejlepší kávy díky našim spolehlivým těsněním. Podobné produkty: Cafelat modré silikonové těsnění 8,2 mm La Marzocco, Nuova Simonelli těsnění těla parního ventilu, Dalla Corte těsnění hlavy kávovaru, Lelit těsnění hlavy