PERU BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 100g

274 

Katalogové číslo: 14330100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Nejvýše položené jezero, největší město bez silnice, nejhlubší kaňon… A taky jedna z nejlepších rozpustných káv. To je Peru, země mnoha kontrastů, která má s pěstováním kávovníků víc než stoleté zkušenosti. Tradiční kávový region Puno Norte plodí zrna plné, čokoládovo-ovocné chuti. Stejně špičková je káva v lyofilizované podobě. Neztrácí nic ze svých předností a navíc ji stačí zalít horkou vodou. Bonus? BIO kvalita!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí PERU BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 100g

Cena za PERU BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 100g je 274 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o PERU BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. PERU BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 14330100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná - Podobné produkty: TANZANIA BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 50g, BEZKOFEINOVÁ ROZPUSTNÁ KÁVA PERU – BIO, 100g, EKVÁDOR rozpustná káva 100% robusta, 250g, EKVÁDOR – lyofilizovaná rozpustná káva, 500g