PERU SHB PICHANAKI GRADE 1 BIO – zrnková káva, 100g

118 

Katalogové číslo: 14180100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Provincii proslulou produkcí citrusů a kávy najdete v centrální oblasti Peru. První Evropané zavítali do Chanchamayo v polovině 17. století a rovnou v ní založili osadu. Dnes se káva z vysokých And do Evropy dováží ve velkém. Popularitu si získává zejména díky čokoládové chuti korunované kapkou citrusové šťávy, nízké aciditě a BIO kvalitě. Ochutnejte jednu z nejlepších peruánských káv!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí PERU SHB PICHANAKI GRADE 1 BIO – zrnková káva, 100g

Cena za PERU SHB PICHANAKI GRADE 1 BIO – zrnková káva, 100g je 118 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o PERU SHB PICHANAKI GRADE 1 BIO – zrnková káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. PERU SHB PICHANAKI GRADE 1 BIO – zrnková káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 14180100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková BIO a Fair Trade káva - Podobné produkty: HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 500g, GUATEMALA SHB BIO – zrnková káva, 500g, NIKARAGUA SHG ESTELI BIO – zrnková káva, 500g, NIKARAGUA SHG ESTELI BIO – zrnková káva, 250g