Phin filtr na Vietnamskou kávu,Kávový Phin filtr (Vietnamská káva)

119 

Katalogové číslo: 1d7dcc5bd8d8 Kategorie:
Značka: Trung Nguyen

Popis

Chuť získaná z těchto malých a levných nerezových filtrů je nesrovnatelná. Nepotřebujete žádné papírové filtry, žádné složité nastavení přístroje, ani komplikované čištění. Mechanismus přípravy kávy je jednoduchý a zaručuje lahodný šálek kávy.Rozměry: 6,5 cm (výška) x 5,5 cm (průměr dna) Příprava Vietnamské kávy (stručně): Do kávového Phin filtru vložte cca 3 lžičky mleté kávy a lehce přitiskněte sítkem Filtr položte na šálek a mírně zvlhčete horkou vodou vloženou kávu Po cca 20ti sekundách můžete celý Phin filtr naplnit horkou vodou a přikrýt pokličkou Zhruba po 5 minutách dojde ke kompletnímu prokapání vody skrze kávu Odstraňte filtr a vychutnejte si kávu! Balení obsahuje: 1 phin filter.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Phin filtr na Vietnamskou kávu,Kávový Phin filtr (Vietnamská káva)

Cena za Phin filtr na Vietnamskou kávu,Kávový Phin filtr (Vietnamská káva) je 119 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Phin filtr na Vietnamskou kávu,Kávový Phin filtr (Vietnamská káva) dozvědět více informací?

Ano můžete. Phin filtr na Vietnamskou kávu,Kávový Phin filtr (Vietnamská káva) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 1d7dcc5bd8d8.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Hario V60 Drip-Assist Set, Hario W60-02 překapávač bílý, Hario Immersion Switch dripper sada 200 ml, Dripper Hario V60 plastový červený (VD-01R),Hario Dripper V60 (VD-01R) červený, plastový