Portafilter double 58 mm s dřevěnou rukojetí javor

1 890 

Katalogové číslo: 2962 Kategorie:
Značka: Heavy Tamper

Popis

Portafilter s dřevěnou rukojetí z ořechového dřeva. Velikost závitu je M10. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Portafilter double 58 mm s dřevěnou rukojetí javor

Cena za Portafilter double 58 mm s dřevěnou rukojetí javor je 1890 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Portafilter double 58 mm s dřevěnou rukojetí javor dozvědět více informací?

Ano můžete. Portafilter double 58 mm s dřevěnou rukojetí javor – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2962.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Portafiltery - Portafiltery - pro ty, kteří milují kávu a chtějí ji připravovat jako profesionálové. Nabízíme širokou škálu portafilterů různých velikostí a materiálů, aby každý mohl najít ten svůj ideální. S portafiltery od nás si doma připravíte kávu jako z kavárny a budete se cítit jako barista. Podobné produkty: Portafilter naked 58 mm s dřevěnou rukojetí ořech, Portafilter 2 naked 58 mm s dřevěnou rukojetí ořech, Portafilter rukojeť Ořech M10, Nuova Simonelli jednovýpusť portafilteru 07300092