Rancilio šálek s podšálkem 60 ml

142 

Katalogové číslo: 4423 Kategorie:
Značka: Rancilio

Popis

Porcelánový šálek značky Rancilio o objemu 60 ml, vhodný pro servírování espressa.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Rancilio šálek s podšálkem 60 ml

Cena za Rancilio šálek s podšálkem 60 ml je 142 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Rancilio šálek s podšálkem 60 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Rancilio šálek s podšálkem 60 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4423.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Servírování - V této kategorii najdete všechno, co potřebujete k dokonalému servírování! Od nádobí a příborů přes podnosy a tácy až po dekorační prvky, které dodají vašemu stolu tu správnou atmosféru. S naším sortimentem se stanete skutečným mistrem servírování a vaši hosté budou nadšeni! Podobné produkty: Loveramics – Twisted Latte Glass 360ml – Green, ClubHouse šálek s podšálkem Gardenia, 65 ml, růžová, Loveramics Brewers – 150 ml Sweet Tasting Cup – Granite, G. Benedikt Josefine 210 ml šálek Beatrix s podšálkem