RD Edible Lustre – Prachová perleťová – Pearl Pink Sherbet – růžová 2-4g

119 

Katalogové číslo: 5060555871833 Kategorie:

Popis

RD  Edible Lustre – Prachová perleťová –  Pearl Pink Sherbet – růžová 2-4g

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí RD Edible Lustre – Prachová perleťová – Pearl Pink Sherbet – růžová 2-4g

Cena za RD Edible Lustre – Prachová perleťová – Pearl Pink Sherbet – růžová 2-4g je 119 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o RD Edible Lustre – Prachová perleťová – Pearl Pink Sherbet – růžová 2-4g dozvědět více informací?

Ano můžete. RD Edible Lustre – Prachová perleťová – Pearl Pink Sherbet – růžová 2-4g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5060555871833.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Prachové perleťové barvy - Podobné produkty: FunCakes prachová perleťová barva růžová – Glitter rose – 3,5g, FunCakes prachová perleťová barva bronzová – Dazzling Bronze, RD Prachová perleťová galaktická zelená Rainbow dust – Starlight Galactic Green 3g, FunCakes prachová perleťová barva růžová – Pearl Pink – 2,5g