Rekrow Micro Burner Plynový hořák pro Vacuum Pot

1 490 

Katalogové číslo: 5287 Kategorie:
Značka: Rekrow

Popis

Jednoduchý, lehký, skladný. Je přesně takový, jaký potřebuješ, aby byl hořák pro tvůj vacuum pot.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Rekrow Micro Burner Plynový hořák pro Vacuum Pot

Cena za Rekrow Micro Burner Plynový hořák pro Vacuum Pot je 1490 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Rekrow Micro Burner Plynový hořák pro Vacuum Pot dozvědět více informací?

Ano můžete. Rekrow Micro Burner Plynový hořák pro Vacuum Pot – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5287.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Vacuum Pot - Vacuum Pot - Váš nový nejlepší přítel pro přípravu kávy! S vysokou kvalitou a jednoduchým ovládáním Vám tento vysavač kávových aromat přinese nezapomenutelný zážitek z každého šálku. Připravte si kávu jako nikdy předtím s Vacuum Potem! Podobné produkty: Hario Technica Syphon 2, Vacuum Pot spodní nádoba TCA-5 (BL-TCA-5),Nádoba Hario TCA-5 spodní, BL-TCA-5, Hario Beam Heater halogenový ohřívač, Vacuum Pot horní nádoba TCA-5 (BU-TCA-5),Nádoba Hario TCA-5 horní, BU-TCA-5